Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Italia

Është emri yt Italia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Italo, Idal, Ithel, Ideal, Idele, I'tidal, Idwal, Iwdael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itala, Idil, Idelia, Idalie, Itidal, Idola, Idylla, Idelle
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2290 Italia's në Facebook. Pozicioni #18627
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ItaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Italia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Italia? Voto për emrin tënd