Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idalie

Është emri yt Idalie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ida
Djem me tinguj të ngjashëm:Italo, Idal, Ithel, Ideal, Idele, I'tidal, Idwal, Iwdael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itala, Idil, Italia, Idelia, Itidal, Idola, Idylla, Idelle
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Idalie's në Facebook. Pozicioni #265084
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IdaliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idalie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idalie? Voto për emrin tënd