Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Italo

Është emri yt Italo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Idal, Ithel, Ideal, Idele, I'tidal, Idwal, Iwdael, Itallo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itala, Idil, Italia, Idelia, Idalie, Itidal, Idola, Idylla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3075 Italo's në Facebook. Pozicioni #14944
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ItaloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Italo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Italo? Voto për emrin tënd