Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ronis

Është emri yt Ronis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence, Royns
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Roni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Ronis's në Facebook. Pozicioni #105194
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga RonisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ronis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ronis? Voto për emrin tënd