Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rumaysa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rumaysa.
Është emri yt Rumaysa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I panjohur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice, Romaysae
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Rumaysa's në Facebook. Pozicioni #179530
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga RumaysaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rumaysa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rumaysa? Voto për emrin tënd