Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ramsey

Është emri yt Ramsey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ramses
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence, Royns
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10445 Ramsey's në Facebook. Pozicioni #5733
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga RamseyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ramsey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ramsey? Voto për emrin tënd