Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faisal

Është emri yt Faisal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faysal, Fjall, Feyzullah, Feisal, Fazal, Fazil, Faizal, Fishel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fjolla, Fjola, Fogel, Feygl, Fazlı, Fokkel, Fokel, Fazila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 150 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 134345 Faisal's në Facebook. Pozicioni #736
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 indonezian emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat popullore djalë në Pakistan
Komente nga FaisalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faisal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faisal? Voto për emrin tënd