Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatbardha

Është emri yt Fatbardha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Kurve, Prostitute, Shalhapur
Emrat e vëllezërve:Leron
Emrat e motrave:Klentjana, Irena, Artina
Facebook:

+/- 475 Fatbardha's në Facebook. Pozicioni #58697
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Fatbardha


Fatbardha ( 39 vjeç) 2017-03-27
Kam emer shum te bukur per cdo kurve qe ekziston!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatbardha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatbardha? Voto për emrin tënd