Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leron

Është emri yt Leron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron, Lirim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Lucio
Emrat e vëllezërve:Gazmir, Dritan
Emrat e motrave:Fatbardha
Facebook:

+/- 2440 Leron's në Facebook. Pozicioni #17737
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Leron


Leron 2016-12-19
Ii

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leron? Voto për emrin tënd