Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loriana

Është emri yt Loriana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Lorrin
Vlerësimi:
5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Loriana's në Facebook. Pozicioni #49480
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LorianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loriana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loriana? Voto për emrin tënd