Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorna

Është emri yt Lorna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lorne. Lorna Luft
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana, Lorrin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 73 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 89 vota
Pseudonime:Lora
Emrat e vëllezërve:Liburn
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 116015 Lorna's në Facebook. Pozicioni #842
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga LornaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorna? Voto për emrin tënd