Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loryn

Është emri yt Loryn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lorenzo
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Laren, Louren, Louron, Lirim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2220 Loryn's në Facebook. Pozicioni #19045
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga Loryn


Lirim ( 21 vjeç) 2019-08-01
h

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loryn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loryn? Voto për emrin tënd