Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loren

Është emri yt Loren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron, Lirim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Rron, Liam
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64925 Loren's në Facebook. Pozicioni #1341
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga LorenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loren? Voto për emrin tënd