Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Murat

Është emri yt Murat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 56 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Hazir
Emrat e motrave:Fjolla
Facebook:

+/- 34090 Murat's në Facebook. Pozicioni #2200
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy
Komente nga MuratPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Murat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Murat? Voto për emrin tënd