Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hazir

Është emri yt Hazir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hazar, Hasrah, Hjorr, Hachiro, Hjerre, Haggeri, Huskar, Haukr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hajar, Haxher, Hikari, Hagar, Hikaru, Hager, Hezrai, Hezir
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo, Xiri, Ziri, Hazo
Emrat e vëllezërve:Murat, Mit-Hat, Rexhep
Emrat e motrave:Aisha, Hatixhe
Facebook:

+/- 270 Hazir's në Facebook. Pozicioni #88116
Kategoritë:Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HazirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hazir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hazir? Voto për emrin tënd