Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hajar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hajar.
Është emri yt Hajar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hagar
Variante:هاجر
Djem me tinguj të ngjashëm:Hazir, Hazar, Hasrah, Hjorr, Hachiro, Hjerre, Haggeri, Huskar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haxher, Hikari, Hagar, Hikaru, Hager, Hezir, Hezrai, Hejer
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7070 Hajar's në Facebook. Pozicioni #7790
Kategoritë:Top 100 italian emrat - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga HajarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hajar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hajar? Voto për emrin tënd