Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Haxher

Është emri yt Haxher? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hazir, Hazar, Hasrah, Hjorr, Hachiro, Hjerre, Haggeri, Huskar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hajar, Hikari, Hagar, Hikaru, Hager, Hezir, Hezrai, Hejer
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo, Po
Emrat e vëllezërve:Leart, Ibrahim
Emrat e motrave:Learta
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Haxher


Haxher 2016-05-28
po
Haxher 2016-05-28
po

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Haxher? Voto për emrin tënd


Është emri yt Haxher? Voto për emrin tënd