Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ibrahim

Është emri yt Ibrahim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Abraham
Variante:Ibraheem
Djem me tinguj të ngjashëm:Ibraham, Ibrahym, Ibrahima, Ievhraim, Iprahim, Ibrihim, Ibrohim, Ibraheem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ibernia, Ibrania, Iverna, Ibrahem
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 89 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Adnan
Emrat e motrave:Haxher, Lejla, Megi, Arjeta
Facebook:

+/- 158100 Ibrahim's në Facebook. Pozicioni #635
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 Swahilian emrat - Emrat popullore maroken - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga IbrahimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ibrahim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ibrahim? Voto për emrin tënd