Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kujtesa

Është emri yt Kujtesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kadig, Kitchi, Katashi, Kostek, Katsuo, Kostas, Kudakwashe, Katsu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Khadija, Kadisha, Katica, Kitija, Ketija, Khadijeh, Khadiga, Kadyshe
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Tesa
Emrat e vëllezërve:Berat
Emrat e motrave:Fjolla, Gresa
Facebook:

+/- 205 Kujtesa's në Facebook. Pozicioni #107525
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga KujtesaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kujtesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kujtesa? Voto për emrin tënd