Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ketija

Është emri yt Ketija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kadig, Kitchi, Katashi, Kostek, Katsuo, Kostas, Kudakwashe, Kuds
Vajza me tinguj të ngjashëm:Khadija, Kadisha, Kujtesa, Katica, Kitija, Khadijeh, Khadiga, Kadyshe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Ketija's në Facebook. Pozicioni #181643
Kategoritë:Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga KetijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ketija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ketija? Voto për emrin tënd