Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kitija

Është emri yt Kitija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kadig, Kitchi, Katashi, Kostek, Katsuo, Kostas, Kudakwashe, Kuds
Vajza me tinguj të ngjashëm:Khadija, Kadisha, Kujtesa, Katica, Ketija, Khadijeh, Khadiga, Kadyshe
Vlerësimi:
4/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Kitija's në Facebook. Pozicioni #97366
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga KitijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kitija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kitija? Voto për emrin tënd