Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Katja

Është emri yt Katja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kadig, Kitchi, Katashi, Kostek, Katsuo, Kostas, Kudakwashe, Kuds
Vajza me tinguj të ngjashëm:Khadija, Kadisha, Kujtesa, Katica, Kitija, Ketija, Khadijeh, Khadiga
Vlerësimi:
4.5/5
yje 248 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 152 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 151 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 233 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 234 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19060 Katja's në Facebook. Pozicioni #3508
Kategoritë: - Emrat rusë - Top 100 fund emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga KatjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katja? Voto për emrin tënd