Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ohana

Është emri yt Ohana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ona, Ohanna, Oona, Oanh, Onam, Ownah, Oihane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Ana
Emrat e vëllezërve:David
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 515 Ohana's në Facebook. Pozicioni #55216
Kategoritë:
Komente nga Ohana


Ohana ( 1 vjeç) 2021-03-27
Me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ohana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ohana? Voto për emrin tënd