Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oney

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oney.
Është emri yt Oney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I panjohur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Ony, Ome, Owney, Owain, Owein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ohana, Ona, Ohanna, Oona, Oanh, Onam, Ownah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 640 Oney's në Facebook. Pozicioni #47243
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga OneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oney? Voto për emrin tënd