Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oana.
Është emri yt Oana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ohana, Ona, Ohanna, Oona, Oanh, Onam, Ownah, Oihane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23520 Oana's në Facebook. Pozicioni #3001
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga OanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oana? Voto për emrin tënd