Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oanh

Është emri yt Oanh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ohana, Ona, Ohanna, Oona, Onam, Ownah, Oihane
Vlerësimi:
4/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 89 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5110 Oanh's në Facebook. Pozicioni #10055
Kategoritë:Popullore vietnamisht emrat vajzë
Komente nga OanhPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oanh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oanh? Voto për emrin tënd