Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oona

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oona.
Është emri yt Oona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ohana, Ona, Ohanna, Oanh, Onam, Ownah, Oihane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1865 Oona's në Facebook. Pozicioni #21651
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga OonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oona? Voto për emrin tënd