Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Owen

Është emri yt Owen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eugenius
Variante:Owena
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain, Owein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ohana, Ona, Ohanna, Oona, Oanh, Onam, Ownah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 106030 Owen's në Facebook. Pozicioni #906
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga OwenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Owen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Owen? Voto për emrin tënd