Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ona

Është emri yt Ona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna. Also a West African name meaning "fire".
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ohana, Ohanna, Oona, Oanh, Onam, Ownah, Oihane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Arion
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4825 Ona's në Facebook. Pozicioni #10502
Kategoritë:Top 100 Catalonian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga OnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ona? Voto për emrin tënd