Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Onam

Është emri yt Onam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ohana, Ona, Ohanna, Oona, Oanh, Ownah, Oihane
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Onam's në Facebook. Pozicioni #103596
Kategoritë:Emrat Hindu
Komente nga OnamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Onam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Onam? Voto për emrin tënd