Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hellen

Është emri yt Hellen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helena
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helene, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 96 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 97 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18205 Hellen's në Facebook. Pozicioni #3663
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga HellenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hellen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hellen? Voto për emrin tënd