Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bell

Është emri yt Bell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Isabel.
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Ba'al, Billy, Bolu, Billie, Bela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11725 Bell's në Facebook. Pozicioni #5194
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Thai emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga BellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bell? Voto për emrin tënd