Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Izabela

Është emri yt Izabela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izabella, Isabel, Isabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle, Ishbel
Vlerësimi:
4/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Alebazi, Izi, Izbela, Bela
Emrat e vëllezërve:Ilban, Bako, Loku, Boke, Moke, Rusildo, Elvis
Emrat e motrave:Izla, Izraela, Ziziz, Prajla, Bela, Samanta, Ester
Facebook:

+/- 9075 Izabela's në Facebook. Pozicioni #6376
Kategoritë: - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 polonisht emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Izabela


Izabela ( 14 vjeç) 2016-09-27
po une kam emrin e princesh isabela te anglise
Izabela ( 16 vjeç) 2017-04-18
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Izabela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Izabela? Voto për emrin tënd