Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Asteria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Asteria.
Është emri yt Asteria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Aster
Djem me tinguj të ngjashëm:Astro, Astère, Astor, Actor, Akhtar, Auguster, Ashdar, Asatur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aster, Astra, Astria, Astera, Austra, Asthore, Astraea, Assudhara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 910 Asteria's në Facebook. Pozicioni #36643
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AsteriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asteria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asteria? Voto për emrin tënd