Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Actor

Është emri yt Actor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Astro, Astère, Astor, Akhtar, Auguster, Ashdar, Asatur, Agus Tiar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aster, Astra, Asteria, Astria, Astera, Austra, Asthore, Astraea
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Actor's në Facebook. Pozicioni #1341405
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ActorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Actor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Actor? Voto për emrin tënd