Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Auguster

Është emri yt Auguster? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Astro, Astère, Astor, Actor, Akhtar, Ashdar, Asatur, Agus Tiar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aster, Astra, Asteria, Astria, Astera, Austra, Asthore, Astraea
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Auguster's në Facebook. Pozicioni #207530
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AugusterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Auguster? Voto për emrin tënd


Është emri yt Auguster? Voto për emrin tënd