Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Astor

Është emri yt Astor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Astro, Astère, Actor, Akhtar, Auguster, Ashdar, Asatur, Agus Tiar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aster, Astra, Asteria, Astria, Astera, Austra, Asthore, Astraea
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 925 Astor's në Facebook. Pozicioni #36219
Kategoritë:Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga AstorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Astor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Astor? Voto për emrin tënd