Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Astria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Astria.
Është emri yt Astria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Astro, Astère, Astor, Actor, Akhtar, Auguster, Ashdar, Asatur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aster, Astra, Asteria, Astera, Austra, Asthore, Astraea, Assudhara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 725 Astria's në Facebook. Pozicioni #43310
Kategoritë:
Komente nga AstriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Astria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Astria? Voto për emrin tënd