Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Astera

Është emri yt Astera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Astro, Astère, Astor, Actor, Akhtar, Auguster, Ashdar, Asatur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aster, Astra, Asteria, Astria, Austra, Asthore, Astraea, Assudhara
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Astera's në Facebook. Pozicioni #143363
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga AsteraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Astera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Astera? Voto për emrin tënd