Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Justina

Është emri yt Justina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Justus
Variante:Yustina, Юстина
Djem me tinguj të ngjashëm:Justin, Jayden, Justino, Jaden, Jatin, Jaeden, Johathan, Jeton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Justine, Jadyn, Jestina, Justeene, Jessica Tatiana, Jestine, Jaydeen, Justyna
Vlerësimi:
4/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ester
Facebook:

+/- 27615 Justina's në Facebook. Pozicioni #2630
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 7 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga JustinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Justina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Justina? Voto për emrin tënd