Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Justin

Është emri yt Justin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:New
Djem me tinguj të ngjashëm:Justino, Jayden, Jaden, Jatin, Jaeden, Johathan, Jeton, Jadon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Justina, Justine, Jadyn, Jestina, Justeene, Jessica Tatiana, Jestine, Jaydeen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 317 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 158 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 153 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 264 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 258 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elisa
Facebook:

+/- 1639435 Justin's në Facebook. Pozicioni #31
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Popullore Po emrat boy - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga JustinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Justin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Justin? Voto për emrin tënd