Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Justine

Është emri yt Justine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Justus
Djem me tinguj të ngjashëm:Justin, Jayden, Justino, Jaden, Jatin, Jaeden, Johathan, Jeton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Justina, Jadyn, Jestina, Justeene, Jessica Tatiana, Jestine, Jaydeen, Justyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 124 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 117 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 142865 Justine's në Facebook. Pozicioni #692
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga JustinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Justine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Justine? Voto për emrin tënd