Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enriko

Është emri yt Enriko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enrico, Enric, Emeric, Enrique, Emerick, Emrys, Emrik, Enrikos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enrika, Enrica, Enriqua, Einārs, Enrike, Enarc, Emmerika, Emerica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ester
Facebook:

+/- 365 Enriko's në Facebook. Pozicioni #70975
Kategoritë:Popullore sllovak emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga EnrikoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enriko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enriko? Voto për emrin tënd