Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emeric

Është emri yt Emeric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emmerik
Djem me tinguj të ngjashëm:Enrico, Enric, Enriko, Enrique, Emerick, Emrys, Emrik, Enrikos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enrika, Enrica, Enriqua, Einārs, Enrike, Enarc, Emmerika, Emerica
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1035 Emeric's në Facebook. Pozicioni #33311
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EmericPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emeric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emeric? Voto për emrin tënd