Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enric

Është emri yt Enric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enrico, Enriko, Emeric, Enrique, Emerick, Emrys, Emrik, Enrikos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enrika, Enrica, Enriqua, Einārs, Enrike, Enarc, Emmerika, Emerica
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 970 Enric's në Facebook. Pozicioni #35012
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga EnricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enric? Voto për emrin tënd