Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enrica

Është emri yt Enrica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Enrico, Enric, Enriko, Emeric, Enrique, Emerick, Emrys, Emrik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enrika, Enriqua, Einārs, Enrike, Enarc, Emmerika, Emerica, Emmerique
Vlerësimi:
3.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1970 Enrica's në Facebook. Pozicioni #20793
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga EnricaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enrica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enrica? Voto për emrin tënd