Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sergi

Është emri yt Sergi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sergius
Djem me tinguj të ngjashëm:Sirius, Siraj, Sergio, Syrus, Shiraz, Sarosh, Sacharija, Sergius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sarasa, Sherika, Sirkku, Sarika, Serug, Sarki, Soroushi, Saruch
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sintja, Ester
Facebook:

+/- 1615 Sergi's në Facebook. Pozicioni #24075
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga Sergi


Sergi ( 15 vjeç) 2016-02-08
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sergi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sergi? Voto për emrin tënd