Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sergio

Është emri yt Sergio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sergius
Variante:Serginio
Djem me tinguj të ngjashëm:Sirius, Sergi, Siraj, Syrus, Shiraz, Sarosh, Sacharija, Sergius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sarasa, Sherika, Sirkku, Sarika, Serug, Sarki, Soroushi, Saruch
Vlerësimi:
4.5/5
yje 169 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 125 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 162 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 161 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 152235 Sergio's në Facebook. Pozicioni #654
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga SergioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sergio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sergio? Voto për emrin tënd