Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Serginio

Është emri yt Serginio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sergio
Djem me tinguj të ngjashëm:Serkan, Sargon, Sarsechim, Sherzinio, Surkan, Sergino, Shorjin, Serginho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suriaxni, Shrijani, Sirichan, Sarah Jane, Srijana, Sarahjane, Sherozaan, Sarkan
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Serginio's në Facebook. Pozicioni #482863
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SerginioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Serginio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Serginio? Voto për emrin tënd