Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marlind

Është emri yt Marlind? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Morland, Marland, Moreland, Merilenti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirlinda, Marlinda, Myrlande, Merlinde, Marlinde, Marlimde, Marilande, Marilinda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Loja, Muzik, Hite
Emrat e vëllezërve:Gfdg, Skam, Fdsf, Fgfd, Bjorn
Emrat e motrave:Ester, Cvb, Vcb, Vbcccccccccccccc
Facebook:

+/- 115 Marlind's në Facebook. Pozicioni #163435
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Marlind


Marlind ( 16 vjeç) 2016-04-04
VB
Marlind ( 16 vjeç) 2016-04-04
VB

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlind? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlind? Voto për emrin tënd